Користувач/Питання та відповіді: Difference between revisions View history

Line 253: Line 253:
* Підозрілі та шкодницькі зміни
* Підозрілі та шкодницькі зміни


Edit count, on the other hand, is of diminishing importance to promotion at higher ranks. If one edits with the requisite skill and communicates with integrity and etiquette, and other [[#Rank specific details|rank-associated criteria]] are satisfied, one may be promoted before achieving the listed edit count for a given rank. If not, promotion may not occur even after one has achieved the listed edit count. This should be seen not as a reflection of one's worth as an editor, but only as a result of the decreased relevance of edit count especially as one reaches higher ranks.
Кількість редагувань, має майже найменшу роль у отриманні наступного рівня. Якщо хтось редагує з необхідним вмінням, чемно спілкується, та дотримується інших вимог, він може отримати наступний [[Питання та відповіді#.D0.A0.D1.96.D0.B2.D0.B5.D0.BD.D1.8C.28.D0.BE.D0.BF.D0.B8.D1.81 .D0.B4.D0.B5.D1.82.D0.B0.D0.BB.D0.B5.D0|рівень]] раніше ніж досягне певної кількості редагувань. Якщо ні, просування не може відбуватися навіть після досягнення потрібної кількості редагувань. Це слід розглядати не як відображення вартості як редактора, а лише як наслідок зменшення відповідності, особливо, коли людина досягає вищих рангів. Іноді, трапляється так, що редактору може бути понижено рівень з 5 аж до першого.


[[File:Formal mentoring 2.png|right|75px]]
[[File:Formal mentoring 2.png|right|75px]]

Revision as of 22:01, 3 January 2019

Використовуйте цю статтю разом із іншими сторінками з нижченаведеного списку для впевненості у розумінні усіх загальних питань. Це знання убезпечить Вас від тривіальних помилок. Ця сторінка підтримується спільнотою користувачів Waze України.

Що значать крапки на деяких дорогах?

Це дороги, які ще не підтверджено проїздом по ним після імпорту з зовнішніх картографічних джерел або створення редактором мап. Цілком імовірно, що розміщення таких доріг або перетини з іншими дорогами позначено невірно, тому користуйтеся ними з обережністю. Коли ви рухаєтеся такою дорогою, іконка Waze перетворюється на пакман-подібну і "ковтає" крапки. Цим ви отримуєте очки й підтверджуєте правильність дороги. Такі дороги також називають пакман-дорогами.

Що таке Редактор Мап?

Редактор Мап Waze - це офіційна назва веб-орієнтованого редактору мап, що використовується в даний час. Англійською вона часто скорочується як WME (Waze Map Editor). Для користувачів з усіх країн світу, крім США і Канади, стартовою адресою редактору є: WME.

Що таке Картуш?

Картуш (Cartouche) - це назва попереднього редактору мап. З 5 листопада 2012 року його використання припинено в усьому світі на користь нового Редактору Мап.

Що таке Папірус?

Папірус (Papyrus) - це внутрішня назва Редактору Мап до запуску його бета-версії у січні 2012 року.

Що таке Панель Приладів?

Панель Приладів - це назва Вашої персональної інформаційної консолі. Тут Ви можете -найти різноманітну інформацію про Ваш обліковий запис, в тому числі й Ваші останні маршрути. Відкрити її можна так: http://world.waze.com/dashboard


Що таке Мої Поїздки?

Це подорожі, які ви здійснили з працюючим клієнтом Waze. Під час їзди Waze відслідковує ваше переміщення й передає інформацію про Ваші координати, час та швидкість на сервери. Ці дані використовуються для підтвердження картографії (дороги, перехрестя та ін.) і для розрахунку середньої швидкості руху. Користувачі Waze та менеджери ділянок можуть бачити записи переміщень інших користувачів у анонімному вигляді. Це допомагає покращувати точність мап.

Коли Мої Поїздки відображаються у Редакторі Мап?

Поїздки зазвичай обробляються й стають видимими у Редакторі Мап протягом години по завершенні. Найкоротші поїздки, як то маршрути з дому до роботи й назад до 50 км, з найбільшою вірогідністю з'являться в редакторі протягом 15 хвилин. Якщо сервери перевантажені, або поїздка є значно довшою (понад 150 км), час до появи поїздки може сягнути 1 тижня. Якщо протягом семи (7) днів Ви все ще не бачите своєї поїздки, відкривайте запит із сторінки "Підтримка" ("Support"), віконце "Швидка допомога" ("Quick Help"). Використовуйте посилання на створення електронного листа, заповніть форму й відправте її (???)

Що відбувається, коли я рухаюсь невідомою (непозначеною) дорогою?

Якщо Ви просто рухаєтеся невідомою дорогою, Waze зберігає інформацію про Вашу поїздку, але не створює нові дороги ні в Редакторі Мап, ні Живих Мапах, ані в додатку. Під час перегляду своєї поїздки в Редакторі Мап Ви можете спостерігати ділянки, забарвлені червоним. Вони відмічають відтинки поїздки, які Waze не може співставити з жодною існуючою дорогою. Якщо ця дорога все ж реально існує, Ви можете виділити червону ділянку й створити з неї новий сегмент дороги.

Ви можете допомогти в побудові мап додаванням невідомих доріг. Просто ввімкніть режим побудови дороги (Road Building) у вашому додатку Waze, і він зберігатиме ваш маршрут як нові сегменти доріг із додаванням перетинів (які ще називають нодами) у точках Ваших поворотів. Коли Waze виявить Ваше повернення на відому дорогу, він автоматично призупинить режим побудови дороги.

Будь-ласка, вмикайте режим побудови дороги лише в разі необхідності, оскільки це може призвести до появи двійників існуючих доріг із-за похибок визначення координат або помилок модулю GPS на клієнтському пристрої. Пам'ятайте, що якість запису маршрутів додатком Waze залежить від точної роботи пристрою GPS. Також, додаток Waze може помилково будувати нові дороги із-за неможливості завантаження існуючих доріг у зв'язку з поганою роботою мобільного інтернету в даній місцевості або іншими мережевими проблемами.

Записуючи нові дороги, дочекайтесь забарвлення дороги червоним на вашому клієнті, перш ніж вимикати режим побудови дороги, в противному разі, останній сегмент не буде записано. Ця поведінка є корисною, якщо Ви раніше забули вимкнути цей режим і помилково почали записувати хибну дорогу.

Ваші записи оновлюють мапи, але очікувати появи змін слід як мінімум через 24-48 годин.

Я записав нові дороги за допомогою клієнтського додатку - що далі?

Ваші новостворені дороги з'являться в Живій Мапі лише після того, як вони будуть відредаговані Редактором Мап. Такі дороги відображаються в редакторі червоним, а в Живій Мапі - маленькими стрілочками і лише при максимальному збільшенні. Редагування може бути виконано Вами, менеджерами ділянок або користувачами, які вже проїжджали раніше в безпосередній близькості від новоствореної дороги.

Проміжок між записом дороги і її появою в Редакторі Мап залежить від кількох факторів, як це описано в відповіді на запитання Коли Мої Поїздки відображаються у Редакторі Мап?, розміщеній вище.

Будь-ласка, увійдіть до Редактору Мап і відредагуйте детальну інформацію про дорогу, яку ви перед цим записали. Заповніть категорію, назву дороги, належність її до населеного пункту, можливі напрямки руху. Переконайтесь, що дорога коректно з'єднується з існуючими дорогами.

Планується розробити функціональність, яка дозволить серверам Waze видаляти записані дороги, якщо їх не було коректно відредаговано протягом певного терміну (скажімо, 30 днів), з метою зменшення засміченості мап помилково записаними дорогами.

Коли мої дороги відобразяться в Живій Мапі?

Template:ОновленняЖивоїМапи

Коли мої зміни відобразяться в клієнтському додатку Waze?

За звичайних умов, процес оновлення мап на серверах відбувається на регулярній основі. Всі зміни, завершені до початку чергового оновлення мап, має бути включено до них по його завершенні. Процес оновлення мап може тривати кілька днів і навіть тижнів на сервері підтримки світових мап (крім США та Канади), і зазвичай відбувається щоденно на північноамериканському сервері, що підтримує мапи США та Канади.

По завершенні процесу оновлення мап нові дані завантажуються на клієнтський додаток і до Живої Мапи. Дату завершення процесу оновлення називають Датою Оновлення, хоч це й може призводити до непорозумінь, оскільки оновлення може містити зміни, на кілька тижнів старіші. Найсвіжішу інформацію відносно оновлень мап можна отримати на веб-сайті http://status.waze.com , включно із датами змін, які використано для оновлень.

Клієнтські додатки кешують картографічну інформацію і оновлюють її лише за виконання однієї з умов:

  • Зображення певного розташування за результатами пошуку.
  • Переміщення до або скрізь закешованої ділянки.
  • Інформація про ділянку старіша ніж один тиждень.
  • Застосовано ручний режим Оновити мапу моєї ділянки (Refresh map of my area) з меню Налаштування >> Додатково >> Перенесення даних (Settings >> Advanced >> Data Transfer)

Зазначимо, що додаток Waze зазвичай використовує більш нові мапи в порівнянні з Живою Мапою на веб-сайті.

В закладці "Жива мапа" ("Live Map") веб-додатку Waze можна бачити дату останніх змін ділянки мапи, яка відображається зліва внизу під мапою.

Який веб-броузер рекомендовано для редагування доріг?

Waze радить використовувати для редагування мап у Редакторі Мап Waze броузер Google Chrome або плагін Google Chrome Frame з броузером Internet Explorer.

Броузер Internet Explorer підтримується частково, тому деякі функції редагування можуть працювати некоректно.

Для роботи з Редактором Мап Waze прийнятними є такі броузери:

Чому я бачу в клієнтському додатку інформацію про дорожні події, віддалені від мене на сотні кілометрів?

Клієнтський додаток містить функцію інформування про дорожні події, яка відображає у спливаючих віконцях попередження й повідомлення від інших користувачів у межах, встановлених налаштуваннями додатку Waze. Ці межі включають весь маршрут руху у випадку ввімкненого навігаційного режиму, мінімально можливе налаштування становить 5 км.

Як відключити повідомлення у спливаючих віконцях, що виникають під час зупинок у русі?

Окремого налаштування, що відключає повідомлення у спливаючих віконцях, не існує. Поради з мінімізації кількості таких повідомлень дивіться вище.

Для повного відключення таких спливаючих віконець можна відключити "Завантаження даних про дорожній рух" ("Download traffic data") у додаткових налаштуваннях ("Advanced options").

УВАГА: Цей режим також відключає завантаження всіх даних про швидкість руху, які дозволяють виділяти на мапі кольором ділянки з утрудненим рухом, але не відміняє перепрокладання маршруту при зміні дорожної ситуації.

Що таке заблокована дорога?

Заблокована ділянка дороги недоступна для редагування у Редакторі Мап користувачами з рангом, нижчим, ніж ранг блокування.

Блокування ділянки призводить до блокування також усіх обмежень на повороти у точках її сполучень із іншими ділянками. Тому, якщо не вдається змінити обмеження на повороти ділянки, перевірте, чи не заблоковано суміжну ділянку з рівнем, вищим, ніж рівень блокування редагованої ділянки.

Додаткову інформацію про блокування і розблокування доріг дивіться в розділі блокування ділянок.

Чому супутникові зображення недоступні або низької якості?

Бізнес-модель Waze, завдяки якій продукт є безкоштовним для користувачів, передбачає обмежений вибір джерел супутникових зображень. Зазвичай це означає використання безкоштовних даних, які, звісно, поступаються якістю та повнотою комерційним. Якщо Вам щось відомо про аерографічні джерела, вільно доступні для комерційного використання і - особливо - без додаткових зобов'язань при непрямому використанні, будь-ласка, надсилайте інформацію про них до Waze з використанням форми зворотнього зв'язку на сторінці швидкої допомоги на веб-сторінці Waze.

На Панелі Приладів усі мої бали зникли, дата останнього оновлення дуже стара. Що сталося?

Зазвичай бали на Панелі Приладів не відображаються із-за підключення до невідповідного серверу. Перевірте, чи відповідає адреса сторінки, яку ви завантажили, даним із нижченаведеного списку.

Користувачі із США та Канади:

Панель Приладів


Користувачі із Ізраїлю:

IL Панель Приладів


Всі інші "міжнародні" користувачі:

Всесвітня Панель Приладів

Як нараховуються бали?

Нарахування балів

Десь загубилася частина нарахованих мені балів

Якщо зникли всі бали, є сенс перевірити правильність використовуваного серверу. У випадку загублених балів за "дорожні ласощі" перегляньте статтю про призові бали та "дорожні ласощі".

Як мені змінити свою домашню країну (штат)?

На загальному табло можна порівняти свою кількість балів із балами інших вейзерів своєї країни (штату). Waze автоматично відносить Вас до країни (штату), де Вами було набрано найбільше балів протягом минулого тижня. Якщо Ви багато подорожуєте різними країнами (штатами), надішліть запит у службу підтримки Waze за допомогою форми на сторінці Швидкої Допомоги Waze Support для жорсткої прив'язки Вашого облікового запису до однієї країни (штату).

Як мені видалити групу, яку я створив у Waze?

Надішліть запит у службу підтримки Waze за допомогою форми на сторінці Швидкої Допомоги Waze Support.

Як мені видалити свій обліковий запис і персональну інформацію з Waze?

Надішліть запит у службу підтримки Waze за допомогою форми на сторінці Швидкої Допомоги Waze Support із темою "Delete Waze account" ("Видалення облікового запису Waze").

Як мені змінити ім'я користувача Waze?

На даний момент зміна користувацьких імен неможлива.

Коли нараховуються щотижневі бали?

Бали нараховуються з понеділка до наступної неділі. Зазвичай, вони починають відображатися у клієнтському додатку наступного понеділка.

Чи нараховуються бали за їзду без увімкненого навігаційного режиму?

Так. Бали нараховуються за будь-яку поїздку із працюючим клієнтським додатком Waze, незалежно від того, ввімкнено навігаційний режим чи ні. Більше про причини, чому поїздка не зберігається і бали за неї не нараховується, можна почитати у розділі Їзда в умовах нестійкого з'єднання з мережею

Чому розміщення інших користувачів Waze (вейзерів) на мапі в клієнтському додатку є неточним?

Інші вейзери зазвичай відображаються на мапі з затримкою 2-5 хвилин. Це пов'язано з питаннями безпеки, обмеженнями серверу і мережевого з'єднання. Оновлення такої інформації кожні 2 секунди вимагало б постійної передачі великих обсягів даних.

Чи підтримує Waze тимчасові обмеження поворотів, що діють тільки в певний час протягом дня?

Наразі ні. Ця функція є однією з тих, реалізація яких планується в одному з майбутніх релізів, оскільки команда розробників Waze розуміє. наскільки важливою вона є в багатьох великих містах.

Для запобігання ситуаціям, коли Waze радив би користувачам робити недозволений поворот, якщо такий поворот заборонено протягом певного періоду, гарною практикою є заборонити його взагалі. Особливо це стосується випадків, коли повороти обмежено в години пік, коли рух є найбільш напруженим і небезпечним.

Більше інформації міститься в цій статті.

Що робити, якщо Waze невірно зображає на карті певну точку або адресу?

Якщо Waze спрямовує Вас до невірного розташування, це If Waze is routing you to the wrong location for your destination, and the street the location should be on appears in Waze, it likely is due to Waze getting the wrong GPS coordinates for the destination. In most parts of the world, Waze relies exclusively on 3rd party content providers for address and POI locations. Waze sends your address or POI search to these 3rd parties, and they then return to Waze GPS coordinates for that destination. Waze then routes to the closest location on the Waze map for the GPS coordinates. For example, if Waze routes to the street behind the location, that is because the GPS coordinates for that location are closer to that street than the street you actually access the location from.

Starting in late 2012, Waze enabled the adding of house numbers, or address data to the Waze Map Editor. The form of this is to select a segment and specify the starting and ending address numbers for that segment. This would allow Waze to figure out the actual address location by spreading the addresses evenly along the segment. This isn't optimal, but does allow Waze to resolve more address lookups internally rather than rely exclusively on external providers. In even later 2012, Waze took this system offline to work on a new system that will use pinpoints for addresses instead of address ranges. Beta testing of the feature started in January 2013 for the NA Server & February 2013 for the ROTW Server.

To solve the errors in external providers' data, you need to update the GPS coordinates with the 3rd party provider who is supplying the bad information to Waze.

  • In the US & Canada, address lookups are handled by Bing, with Google used when the address can not be found in Bing (rare).
  • For other countries, visit the country specific section of the forum to find out the provider of address coordinates for your area.
  • POI lookups (business names) are by a variety of providers. Look to see what tab in the search results you are using for the POI to determine which provider you need to contact to fix the GPS coordinates.

Most providers offer a way to submit corrections to their location data. It is normal for more than one provider to have the same bad information. This is due to their being two primary providers of GPS location data, which other companies then license. After correcting the location information with the correct Waze provider, it is a good idea to update with these two original providers. Instruction on how to do so can be found here.

Чи можна додати повідомлення про дорожню ситуацію на мапі Waze з настільного комп'ютера?

Так, за допомогою проекту Feed-The-Waze (погодуй Waze)

http://feedthe.waze.hu/

Це розширює можливості клієнту Waze, який дозволяє повідомляти про дорожні події (такі, як поліція, ДТП, небезпека, радар і т.д.) лише в поточній точці знаходження.

Чи можливий у клієнті Waze пошук за перетином вулиць?

Так. Виконайте пошук за критерієм "вулиця А вулиця Б". Можливо, для більшої точності знадобиться перемкнути результати пошуку у Bing або Google.

Чи можна прокладати маршрут до точки за її географічними чи GPS координатами?

Так. У віконці пошуку служби "Navigate" (прокладання маршруту) введіть координати у наступному вигляді: "довгота, широта" (без лапок, числа, що виражають довготу, вводяться в десятковій формі). Наприклад, ресторан "Віват" у Умані має GPS координати N48.760942,E30.20652. Звідси видно, що довгота - 30.20652, а широта - 48.760942. Вводимо їх до вікна пошуку у форматі: 30.20652,48.760942. Подібним чином працює пошук за координатами і в Живих Мапах.

Чому Waze не привчається до моїх маршрутів?

Налаштування додатку Waze "Auto-learn routes to frequent destinations" ("Автоматично привчати маршрути до часто використовуваних кінцевих пунктів") може дезорієнтувати. Це налаштування лише привчає додаток використовувати улюблені кінцеві пункти, а не привчає до реальних маршрутів. Результатом є виклик діалогів типу "Are going home?" ("Ви рушаєте додому?") або "Going to work?" ("Рушаєте на роботу") для таких часто використовуваних кінцевих пунктів.

Waze завжди обирає маршрут, який, за результатами підрахунків, вважає найшвидшим або найкоротшим (залежно від налаштувань). Якщо Ви вважаєте, що це не так, це означає можливу помилку карти на одному з відтинків Вашого маршруту, або брак статистики про швидкість руху й густину трафіку на цьому маршруті. Якщо це не дуже впливає на Ваш шлях, щоразу рухайтеся запропонованим маршрутом, це дасть можливість зібрати необхідну статистику і надалі будувати оптимальні маршрути.


Як працює Waze і як нараховуються бали при їзді в умовах відсутності або нестійкого з'єднання з мережею?

Додатки Waze розроблялись для умов практично постійного з'єднання з мережею. При нестійкому з'єднанні додаток буде намагатися продовжувати отримувати всю необхідну інформацію з серверів, але вона не завжди буде повною й своєчасною. Також, при відсутності зворотнього зв'язку з серверами додаток Waze не зможе надсилати дорожну інформацію від користувача. Кешування такої інформації для повторної спроби надсилання на сервери не передбачено. Додаток Waze продовжує збирати інформацію для подальшого запису поїздки й підрахунку балів за неї і при перерваному мережевому з'єднанні. У цьому випадку передача зібраної інформації відбувається по завершенні поїздки, перед вимкненням додатку. Якщо в цей час з'єднання з мережею немає, всю зібрану інформацію буде загублено, бали за поїздку не буде нараховано. Зараз дискутується питання, чи має додаток Waze зберігати інформацію про минулі поїздки між запусками й намагатися відсилати її при наступних запусках. Остаточного рішення, однак, ще немає.

Чи потрібно відокремлювати на карті смуги для поворотів й розгінні смуги для того, щоб Waze краще рахував оптимальні маршрути?

Waze підраховує проміжки часу між кожним сегментом і наступним сегментом, що має з попереднім точку стику. Це дає можливість розрізняти рух одним і тим же сегментом прямо або на поворот. Цей принцип працює також під час руху шляхопроводами при виїзді на або з автомагістралі, тобто, автомобілі, що щойно виїхали на швидкісну ділянку, рухаються повільніше, ніж ті, що їдуть по ній. Єдиним винятком є наявність зайвих перетинів із сегментами на з'їзді або виїзді.

Як отримати допомогу від Waze у випадку виникнення запитань?

Waze - додаток, що підтримується спільнотою, тобто, спільнота Waze виконує всі функції, пов'язані із працездатністю додатку, власними силами. Це робиться з метою збереження його безкоштовності. Тому користувачам наполегливо рекомендується дотримуватися певної послідовності при виникненні проблем. Це дозволить службі підтримки уникнути перевантаження від сотень однотипних листів щодня із проханнями про допомогу.

Є три основні шляхи отримання допомоги від Waze:

Wiki

The Wiki is full of information on both the client app and the back end Waze Map Editor (WME). In the search box enter your topic of interest. You may be presented with a particular page on your topic, or you might get a list of possible topics. If you don't find what you are looking for try to use alternate words to describe your topic. Ultimately if you do not find what you are looking for try the forums next.

Forums

The forums are primarily for community-based support meaning the vast majority of the questions posed there will be answered by fellow Waze users and editors. Many of these Wazers are very experienced and typically know where to find the answer to your question if you cannot find it. Some of the forums are also monitored by Waze staff and will also post announcements on some of the forums for everyone to see.

There are cases where the forum experts will tell you that you need to fill out a support ticket. This is covered under the nanoRep section next.

nanoRep - Quick Help

Much of the information in the Wiki is also in the nanoRep system, but it has a more advanced parser to better match the phrasing of your question to the answers within the system. Because some information can change quickly, it is best to double check your question inside nanoRep in case new information on your issue has been added and possibly the forum community has not yet heard about it.

  1. Go to the Support page.
  2. In the Quick Help section, enter your problem/request/issue into the single text box at the top of the page. You may see multiple answers related to your question. Some answers may include links to other related answers so be sure to click on those links if your answer is not covered with those responses.
  3. If your question is not covered try wording it in a different way and also use alternate terms.
  4. If your situation still isn't addressed, look for and click on the Click here link next to "Still can't find what you are looking for?" at the bottom of the box.
  5. Click the appropriate category which best represents your problem/request/issue.
  6. Read through those responses and select the one closest to your situation. If that does not answer your question click the here link in the phrase "If you cannot find your answer, please click here to contact us".
  7. Fill out the form with the requested information, and include the full text details of your request, including permalinks to the editor, links to app screenshots, etc., in the More Details box as appropriate for your issue. Be sure to note you also checked the forums and Wiki for your answer and could not find it.
  8. Click Submit.

You will not receive an email confirmation of your ticket being created. You should receive some kind of response from Waze within a few days. Note that they receive hundreds of requests per day, so please be patient.

Дозволи на редагування

Ваш рейтинг редактора впливає на область карти, яку ви можете редагувати, а також вашу здатність «блокування» дорог, місць, камер, редагування заблокованих доріг, місць і камер і додавання перекриттів доріг. Ви не зможете проводити будь які дії з єлементами мапи, які  заблоковані ревнем вижчим за ваш, але якщо є потреба в змінах на мапі ви завжди зможете попросити у редакторів, вищих за рівнем у спільноті Waze Ukraine або зробити зміну, або попросити понизити рівень сегмента. Поточний рейтинг блокування будь-якого сегмента, місце або камери, ви можете побачити в лівій панелі, вибравши об'єкт. 

Підвищення рівня редактора

В українській спільноті Waze рівень редактора оцінюється за наступними факторами:

  • Навички в редагуванні мапи та знання принципів побудови маршрутів
  • Якість редагування та доведення зони редогування до певного завершення
  • Комунікації зі спільнотою
  • Чемне поводження в спільноті редакторів та взаємоповага
  • Наставництво. Ми відкрита спільнота. Кожен редактор ділиться знаннями, з іншими
  • Кількість редагувань
  • Підозрілі та шкодницькі зміни

Кількість редагувань, має майже найменшу роль у отриманні наступного рівня. Якщо хтось редагує з необхідним вмінням, чемно спілкується, та дотримується інших вимог, він може отримати наступний рівень раніше ніж досягне певної кількості редагувань. Якщо ні, просування не може відбуватися навіть після досягнення потрібної кількості редагувань. Це слід розглядати не як відображення вартості як редактора, а лише як наслідок зменшення відповідності, особливо, коли людина досягає вищих рангів. Іноді, трапляється так, що редактору може бути понижено рівень з 5 аж до першого.

The Formal Mentoring program is a great tool to help you learn the skills and knowledge you will need to be eligible for a rank promotion. Being in communication with your SM and/or RC even before you are eligible, will also show you where you need to focus to become eligible for the promotion.

If you feel that you might be eligible for a rank promotion, please contact your local management team including your State Managers (SM), and Regional Coordinator(s) (RC) to initiate a review, and the promotion process. Moving from rank 2 to 3, and higher, is not automatic and requires assistance, make sure to contact your managers/coordinator(s).

Рівень(опис деталей)

Icon Рівень редактора (Level) короткий опис доступний радіус редагування ДОСТУПНИЙ

НАСТРІЙ редактора Waze

опис
1 Новачок 1,6 км Усі користувачі починають з цієї групи, якщо вони не входять до однієї з інших спеціальних груп
2 Редактор-початківець, більше

3 000 редагувань

3,2 км Вже не новачок, орієнтується в мапі, вчиться.
3 Редактор з досвідом (може бути AM), більше

25000 редагувань

4,8 км Редактор з певним досвідом редагування, який є членом спільноти Waze Ukraine та має більше ніж 25 000 редагувань на мапі.
4 Досвідчений редактор, бвльше

100 000 редагувань

6,4 км Редактором 4-го рівня може бути не кожен. Надається по запиту та розглядається Waze Champs спільноти країни та координаторами країни. Цей рівень надається за підтвержений досвід у редагуванні мапи, уміння використовувати свої знання та ділитися ними з іншими радакторами спільноти Waze Ukraine . Редактор 4-го рівня має досвід у побудові не тільки локальних маршрутів, а і маршрутів між містами та по країні. Редактори 4-го рівня, як правило мають роль АМ або СМ.
5 Редактор фахівець, більше

250 000 редагувань

6,4 км Надається по запиту та розглядається Waze Champs спільноти країни та координаторами країни. Редактори 5-го рівня приймають активну участь в український спільноті Waze, навчають інших редакторів, мають роль СМ та залучаються до адміністрування певних ресурсів спільноти.
6 Waze Champs N/A Надається по запиту та розглядається Waze Champs спільноти країни та координаторами країни. 6 рівень є в першу чергу адміністративним. Він обов'язково є Waze Champ.
N/A Area Manager N/A Менеджер районів (площ, зони) - Area Manager (AM) є членом спільноти Waze Ukraine. Це роль а не рівень (Level) редактора, АМ має можливість редагувати більшу територію в межах призначених їм областей, ніж наведені за рівнями (Level) у цій таблиці, але AM може редагувати, за виключенням об'єктів, заблокованих на більш високому рівні редактора.☂
N/A Country Manager - Менеджер країни N/A Менеджер країни - Country Manager (СМ) Це також роль а не рівень (Level) редактора

Менеджер країни є членом спільноти Waze Ukraine, редагує мапу, згідно правил української спільноти, який бажає взяти активну участь та активну роль у підтримці території країни на карті Waze. 

N/A (staff) Адміністратори, системні адміністратори, або імпорт базової карти N/A Сегменти мапи, які не були створені або редаговані користувачами. Вони існують з початкового імпорту базової мапи.
Staff Waze admins Без обмежень Співробітники Waze

Waze Champs

Роль Champs не відноситься до редагування мапи, це досвідчені редактори (як правило, не нижче 4-го рівня), які окрім редагування мапи, організує і приймає активну участь у проектах суспільства Waze. Через Champs відбувається взаємодія спільноти з командою розробників. Якщо у вас є організаційні питання та пропозиції, зверніться до Champs, і вони допоможуть в їх вирішенні.